Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Usługi

Outsourcing księgowości

Państwa firma zasługuje na tak samo wysoką jakość sprawozdawczości księgowej i finansowej jak firmy Fortune 500 za niewielką opłatę zmniejszającą bieżące koszty księgowości bez szkody dla jakości i kontroli.

W obecnych warunkach gospodarczych potrzebują Państwo zaufanego partnera, który potrafi dostarczyć najwyższej jakości outsourcingowe usługi księgowe, których dokładność, terminowość i opłacalność dla małych i średnich przedsiębiorstw jest gwarantowana.

2015-07-30 10_12_33-getsix_Tax_Service

Dzięki outsourcingowym usługom księgowym getsix® konieczność sprawozdawczości finansowej nie musi już być związana z utrzymywaniem własnego kosztownego działu księgowości lub księgowego. Zarządzamy Państwa potrzebami za pośrednictwem akredytowanych specjalistów finansowych i biegłych rewidentów, korzystających z oprogramowania do księgowości klasy biznesowej Microsoft Dynamics NAV.

Mają Państwo dostęp do wszystkich informacji na naszej bezpiecznej hostowanej platformie technologicznej zawsze i wszędzie tam, gdzie jest dostęp do internetu.


Usługa outsourcingowa księgowości transakcyjnej

Departament Księgowości getsix® zdejmie z Państwa napięcie związane z codziennymi czynnościami sprawozdawczości finansowej dzięki pełnej usłudze outsourcingu księgowości transakcyjnej:

  • obsługujemy wszystkie Państwa transakcje związane ze zobowiązaniami – od przetwarzania rachunków, poprzez uzgadnianie zamówień, do wypisywania czeków
  • zarządzamy Państwa należnościami, aby zapewnić terminowe i dokładne przetwarzanie płatności, szybką identyfikację nieuregulowanych sald oraz wyjaśnienie rozbieżności
  • upewniamy się, czy pozostałe transakcje, np. płace, depozyty bankowe, itp. są księgowane dokładnie i terminowo
  • wreszcie mają Państwo zaufanego partnera, który potrafi dopilnować, aby wszystkie transakcje przebiegały zgodnie z polityką, procedurami i standardami rachunkowości, dzięki czemu zyskują Państwo wywiad gospodarczy, który przynosi zwiększenie zysków

Usługi i specjaliści dopasowani do Państwa potrzeb

Departament Księgowości getsix® jest w stanie zapewnić Państwa firmie specjalistów finansowych z doświadczeniem i wiedzą branżową, w tym księgowych, biegłych rewidentów, kontrolerów, specjalistów podatkowych, a nawet dyrektorów finansowych. Bez względu na wielkość Państwa firmy możemy stworzyć spersonalizowany zestaw usług, a wszystko to przy niższym koszcie niż w przypadku personelu księgowego w pełnym wymiarze godzin.

Rozwiązania finansowe Departamentu Księgowości getsix® pozwalają naszym klientom uzyskać kluczowe informacje w odpowiednim czasie i mieć krytyczny wgląd w wyniki organizacji za pośrednictwem wykresów. Do usług finansowych świadczonych przez Departament Księgowości getsix® zaliczamy:

Rozwiązanie finansowe Departamentu Księgowości getsix® to kompleksowy pakiet dla organizacji, pozwalający zarządzać zwrotami z inwestycji oraz wdrażać i maksymalizować je w stosunku do zasobów finansowych. Oferta ta daje klientom możliwość zwiększenia widoczność metryk finansowych i skuteczności zarządzania finansami i księgowością w całej organizacji.

Last modified: 24 lutego, 2017