Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Usługi zdalnej księgowości

Rozwiązania getsix® 'Zdalna księgowość’ to najprostszy i najbardziej efektywny sposób na połączenie się z naszymi specjalistami ds. księgowości. Naszym celem jest dostarczenie Państwu rozwiązania, które zmaksymalizuje technologię i wydajność, tak aby mogli Państwo lepiej wykorzystać swój czas i skoncentrować się na klientach.

Prosto. Bezpiecznie. Szybko. Niedrogo.

getsix® zdaje sobie sprawę, że dostęp do danych bezpiecznie (posiadamy certyfikat ISO 27001:2013), dokładnie i szybko jest głównym priorytetem w branży księgowej. Dlatego możemy usprawnić sposoby przekazywania, przeglądania, zarządzania i utrzymywania danych, co oznacza, że Państwo nie będziecie mieli problemów z dostępem do danych.

Nasze rozwiązanie 'One-Click’ – oparte na jednym kliknięciu

Nasi specjaliści IT tworzą technologię wymaganą do natychmiastowego przesyłania danych bez konieczności tworzenia kopii zapasowych lub przywracania kopii plików.

Nasze udostępnianie zdalnego pulpitu

Dwukierunkowy system udostępniania pulpitu getsix® umożliwia dostęp do naszych klientów, a jednocześnie pozwala nam zademonstrować na naszym systemie.

Nasze zautomatyzowane zarządzanie plikami

Nasz system automatycznie organizuje foldery dla naszych klientów, dzięki czemu Państwo zawsze będziecie w stanie szybko zlokalizować swoje dane.

Nasze wsparcie

Wspieramy Państwa dzięki profesjonalnemu zespołowi, który szybko i skutecznie spełnia wymagania naszych klientów.

Nasze pełne zarządzanie systemem

Oferujemy Państwa pełną ścieżkę audytu, aktualny status i historię wszystkich działań w ramach naszej oferty.

Last modified: 19 maja, 2022