Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Nasze członkostwo HLB

Międzynarodowe stosunki biznesowe

Kiedy Twoje stosunki biznesowe przyjmują wymiar międzynarodowy, chcesz mieć pewności, że Twój doradca rozumie nie tylko Twoich lokalnych potrzeb, ale widzi je w szerszym kontekście i jest w stanie doradzić Tobie uwzględniając wszystkie aspekty związane z Twoją działalnością.

Siła w międzynarodowej sieci jest ważnym faktorem, lecz nie powinna być za sztywna. Jednak potrzebujesz też elastyczności i zdolności szybkiego reagowania, które możesz otrzymać od niezależnych doradców.

HLB Global jest szybko rozwijającą się i dynamiczną siecią niezależnych firm księgowych i doradców biznesowych. Założona w 1969 roku HLBI jest wiodącą siecią obsługującą swoich klientów przez swoje firmy członkowskie w ponad 150 państw, razem z partnerami i pracownikami z kilkuset biur na całym świecie. Firmy członkowskie znajdują się najczęściej w pierwszej dwunastce w państwach ich działalności. HLB International jako członek Forum of Firms jest zobowiązany do przestrzegania najwyższych standardów jakościowych.

Swoim zasięgiem "Pasja dla biznesu" obejmuje nasz personel, jak i działania rekrutacyjne za pośrednictwem ciągłych szkoleń, dostępu do najnowocześniejszych technologii oraz unikalnego programu mentoringu.

Właśnie tutaj nasze członkostwo w HLB International może pomóc. Znajdująca się pomiędzy 12 najlepszymi sieciami księgowymi w świecie obsługuje ta prężnie rozwijająca oraz dynamiczna sieć niezależnych, profesjonalnych firm księgowich i doradców swoich klientów przez swoje firmy członkowskie w ponad 150 państw.

HLB

getsix® jako firma członkowska HLB w Polsce oferuje szeroki wachlarz międzynarodowych usług dla firm oraz osób prywatnych. Jeśli zamierzasz rozszerzyć swój biznes w Polsce na zagranicę oraz na nowe rynki międzynarodowe możemy Tobie pomóc. Gdziekolwiek w chwili obecnej prowadzisz międzynarodowe działalności lub jeśli jest to Twoja pierwsza działalność za granicą, możemy Tobie pomóc w wyjaśnieniu wielu kwestii oraz opracować plan działania, który odpowiada określonym przez Ciebie ramom czasowym.

Wiele międzynarodowe korporacje i marki otwierają swoje podmioty zależne w Polsce. Dzięki naszym biurom w Warszawie oraz we Wrocławiu i w Poznaniu, które stanowią główne wrota do międzynarodowego handlu, znajdujemy się w idealnej lokalizacji, aby świadczyć ścisłe, osobiste wsparcie, które jest potrzebne, jeśli chcesz prowadzić działalność odnoszącą sukces w Polsce. Jesteśmy w stanie świadczyć szeroką gamę usług, które dopasowujemy do Twoich potrzeb. Spawdź linki po lewej stronie, aby dowiedzieć się więcej o naszych międzynarodowych usługach.

Poza naszymi międzynarodowymi usługami korporacyjnymi współpracowujemy również z naszymi partnerami z „sieci kompetencyjnej” getsix®, którzy mogą pomóc w integracji Twoich krajowych i międzynarodowych stosunkach.


Certyfikat naszego członkostwa w HLB International

Październik 2014


HLB jest dumnym członkiem Forum of Firms

Forum of Firms (FoF) jest związkiem międzynarodowych sieci składających się z firm księgowych, które przeprowadzają audyty dla transgranicznych sprawozdań finansowych. Członkowie tego forum dobrowolnie zobowiązuja się do przestrzegania wymogów uszczegółowionych w statucie FOF. Forum zajmuje się promocją spójnych i wysokojakościowych standardów w związku z sprawozdaniami finansowymi oraz praktyk w zakresie audytu na całym świecie.

Forum of Firms

HLB Poland

HLB Poland

Firmy członkowskie HLB są darzone szacunkiem za szybkie i terminowe dostarczanie usług wysokiej jakości. Firmy członkowskie HLB Poland zapraszają Państwa na naszą stronę internetową, poświęconą dostarczaniu najwyższej jakości usług doradczych klientom, którzy chcieliby prowadzić interesy w Polsce i za granicą. Firmy te mieszczą się na terenie całej Polski, między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Lesznie i Czersku.

HLB Poland ma do dyspozycji łącznie ponad 130 pracowników, którzy obsługują wszystkie obszary rachunkowości, audytu, kadr i płac, usług podatkowych i finansowych oraz doradztwa uzupełnionych o w pełni rozwinięty, zakres technicznych rozwiązań IT.

Jeśli zakładacie Państwo działalność w Polsce, HLB Poland może w tym pomóc, świadcząc usługi w zakresie: założenia oddziału lub filii w Polsce, spraw pracowniczych – kadr i płac oraz zgodności z prawem pracy, outsourcingu zarządzania kontami i księgowością, rejestracji dla celów podatku VAT i doradztwa, zgodności z przepisami podatkowymi oraz doradztwa w sprawach podatkowych w wielu jurysdykcjach.

Grupa getsix zaprasza do wzięcia udziału w grupie HLB Poland. Jesteśmy przekonani, że to forum umożliwia nam dzielenie się z naszą wiedzą i naszym doświadczeniem, jak również w celu bycia na bieżąco w stosunku do nowych rozwiązań.

Razem możemy więcej!