Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Nasze członkostwo HLB

logo-hlb-international

Międzynarodowe stosunki biznesowe

Kiedy Twoje stosunki biznesowe przyjmują wymiar międzynarodowy, chcesz mieć pewności, że Twój doradca rozumie nie tylko Twoich lokalnych potrzeb, ale widzi je w szerszym kontekście i jest w stanie doradzić Tobie uwzględniając wszystkie aspekty związane z Twoją działalnością.

Siła w międzynarodowej sieci jest ważnym faktorem, lecz nie powinna być za sztywna. Jednak potrzebujesz też elastyczności i zdolności szybkiego reagowania, które możesz otrzymać od niezależnych doradców.

HLB International jest szybko rozwijającą się i dynamiczną siecią niezależnych firm księgowych i doradców biznesowych. Założona w 1969 roku HLBI jest wiodącą siecią obsługującą swoich klientów przez swoje firmy członkowskie w ponad 140 państw, razem z 2210 partnerów i 20110 pracowników w 660 biur na całym świecie. Firmy członkowskie znajdują się najczęściej w pierwszej dwunastce w państwach ich działalności. HLB International jako członek Forum of Firms jest zobowiązany do przestrzegania najwyższych standardów jakościowych.

Właśnie tutaj nasze członkostwo w HLB International może pomóc. Znajdująca się pomiędzy 12 najlepszymi sieciami księgowymi w świecie obsługuje ta prężnie rozwijająca oraz dynamiczna sieć niezależnych, profesjonalnych firm księgowich i doradców swoich klientów przez swoje firmy członkowskie w ponad 140 państw.

getsix® jako firma członkowska HLBI w Polsce oferuje szeroki wachlarz międzynarodowych usług dla firm oraz osób prywatnych. Jeśli zamierzasz rozszerzyć swój biznes w Polsce na zagranicę oraz na nowe rynki międzynarodowe możemy Tobie pomóc. Gdziekolwiek w chwili obecnej prowadzisz międzynarodowe działalności lub jeśli jest to Twoja pierwsza działalność za granicą, możemy Tobie pomóc w wyjaśnieniu wielu kwestii oraz opracować plan działania, który odpowiada określonym przez Ciebie ramom czasowym.

Wiele międzynarodowe korporacje i marki otwierają swoje podmioty zależne w Polsce. Dzięki naszym biurom w Warszawie oraz we Wrocławiu i w Poznaniu, które stanowią główne wrota do międzynarodowego handlu, znajdujemy się w idealnej lokalizacji, aby świadczyć ścisłe, osobiste wsparcie, które jest potrzebne, jeśli chcesz prowadzić działalność odnoszącą sukces w Polsce. Jesteśmy w stanie świadczyć szeroką gamę usług, które dopasowujemy do Twoich potrzeb. Spawdź linki po lewej stronie, aby dowiedzieć się więcej o naszych międzynarodowych usługach.

Poza naszymi międzynarodowymi usługami korporacyjnymi współpracowujemy również z naszymi partnerami z „sieci kompetencyjnej” getsix®, którzy mogą pomóc w integracji Twoich krajowych i międzynarodowych stosunkach.


Certyfikat naszego członkostwa w HLB International

Październik 2014


HLB International jest dumnym członkiem Forum of Firms

Forum of Firms (FoF) jest związkiem międzynarodowych sieci składających się z firm księgowych, które przeprowadzają audyty dla transgranicznych sprawozdań finansowych. Członkowie tego forum dobrowolnie zobowiązuja się do przestrzegania wymogów uszczegółowionych w statucie FOF. Forum zajmuje się promocją spójnych i wysokojakościowych standardów w związku z sprawozdaniami finansowymi oraz praktyk w zakresie audytu na całym świecie.

logo-forum-of-firms


Grupa getsix® zaprasza do wzięcia udziału w grupie HLB Poland

Jesteśmy przekonani, że to forum umożliwia nam dzielenie się z naszą wiedzą i naszym doświadczeniem, jak również w celu bycia na bieżąco w stosunku do nowych rozwiązań.

logo-hlb-poland
Czytaj więcej: Grupa HLB Poland

Liczymy na współpracę z Tobą!

Last modified: Maj 12, 2017