Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Doradztwo w zakresie zarządzania zapasami

Zarządzanie zapasami” jest krytycznym elementem dla większości firm, ale różne jednostki organizacyjne w firmie mają różne opinie na temat tego, ile zapasów powinno być. Dział sprzedaży ma tendencję do posiadania dużych ilości zapasów w celu zagwarantowania usług, finanse chciałyby zminimalizować zapasy w celu zmniejszenia kapitału obrotowego, a działy operacyjne chcą odpowiednich surowców, aby utrzymać sprzęt działający sprawnie. Dodatkowo, wszystkie zapasy muszą być odpowiedniej jakości, umieszczone w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie i w odpowiedniej ilości. Pomożemy Państwu uporać się z trudnym zadaniem zrównoważenia i spełnienia wszystkich tych wymagań.


Dlaczego nie powierzyć naszemu zespołowi profesjonalistów optymalizacji procesów „zarządzania zapasami”?

getsix® poważnie traktuje ulepszenie Państwa „zarządzania zapasami”. Nasi wyznaczeni specjaliści spędzą czas w Państwa zakładzie, aby dokonać przeglądu i oceny bieżącego procesu wykorzystywanego do prowadzenia codziennych operacji. Po zakończeniu naszej oceny, zaplanujemy i opracujemy strategię ulepszeń w oparciu o zebrane informacje przy użyciu sprawdzonych metod i skutecznych usprawnień procesu magazynowania. Ulepszenia te zostaną zebrane w formie propozycji, którą przedstawimy Państwu jako rekomendacje procesowe zapewniające Państwa przyszły sukces.


Wzmocnimy Państwa firmę dzięki praktycznej wiedzy i sprawdzonym usprawnieniom procesów

Po zaakceptowaniu przez Państwa naszej propozycji nasz profesjonalny zespół będzie współpracował z Państwa zespołem IT w celu skutecznego i bezproblemowego wdrożenia i realizacji usprawnień procesów w Państwa lokalizacji. Dodatkowo, zapewnimy stały serwis w celu utrzymania tych procesów i zapewnienia lepszej funkcjonalności przy wdrażaniu codziennej rutyny na terenie Państwa magazynu.

Działajmy razem…

Last modified: 20 maja, 2022