Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Business Intelligence i magazynowanie danych

Business Intelligence i magazynowanie danych dla Twojej firmy

Dzisiejsi menedżerowie biznesowi potrzebują dostępu do faktycznych informacji w czasie rzeczywistym, aby móc przewidywać zmiany i podejmować proaktywne decyzje. Nasza praktyka Business Intelligence (BI) i Data Warehousing (DW) Solutions zapewnia dostępność informacji o znaczeniu krytycznym dla biznesu. Otwiera również drzwi do przewagi konkurencyjnej i wielu innych korzyści, pozwalając firmom na znaczne zwiększenie rentowności.

Dostarczamy usługi Business Intelligence Services od momentu zdefiniowania wymagań, poprzez rozwój, wdrożenie i wsparcie po wdrożeniu. Dobieramy odpowiednie narzędzia, wdrażamy odpowiednie rozwiązania i zapewniamy, że klienci z powodzeniem odblokowują ukrytą wartość w danych.

Nasze usługi Business Intelligence obejmują szeroki zakres branż – ubezpieczenia, usługi bankowe i finansowe, produkcję, telekomunikację, usługi komunalne i opiekę zdrowotną. Nasze usługi Data Warehousing i Business Intelligence pomagają naszym klientom w zarządzaniu, zmianie i przekształcaniu ich działalności gospodarczej poprzez skoncentrowane, wysokiej jakości, efektywne kosztowo rozwiązania w zakresie informacji biznesowych.

Nasza oferta wysokiej jakości, skalowalnych usług Business Intelligence i hurtowni danych obejmuje:

  • Usługi konsultingowe / Usługi optymalizacji BI;
  • Usługi rozwojowe i wdrożeniowe;
  • Usługi w zakresie konserwacji i ulepszeń (MES).

Last modified: 20 maja, 2022