Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Rozliczenie środków UE

Rozliczanie funduszy UE

Lata doświadczenia w branży finansowej i księgowej pozwalają getsix® na rozliczanie środków pieniężnych pochodzących z odpowiednich funduszy UE, które zostały przekazane naszym klientom. Jeżeli Państwa spółka otrzymała dotację z UE i ciężko jest Państwu poradzić sobie z różnymi zasadami dotyczącymi rachunkowości i sprawozdawczości finansowej, a także jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o szybki kontakt z getsix®. Z chęcią udzielimy Państwu pomocy.

Fundusze UE pochodzą ze środków publicznych, zatem wymagane jest wypełnianie odpowiednich sprawozdań zgodnie ze ściśle określonymi zasadami i standardami. getsix® ma doświadczenie w rachunkowości, które pozwala nam na prawidłowe tworzenie sprawozdań rozliczających zaliczki.

Podstawą do realizacji i rozliczania każdego projektu, który jest finansowany przez dany program UE, są bardzo ścisłe zasady rachunkowości zgodnie z ustawodawstwem krajowym i UE. Tylko dobra znajomość zasad rachunkowości oraz odpowiednie doświadczenie w tej dziedzinie pozwolą na prawidłowe i dokładne rozliczanie dotacji.

Zespół księgowości getsix® z chęcią Państwu pomoże w tym względzie.

W celu uzyskania więcej informacji czytaj:

Rozliczenie środków UE 2014-2020

Last modified: 30 listopada, 2021