Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Nasz Profil Działalności

Wykorzystaj nasze doświadczenie do zmaksymalizowania sukcesu Twojego biznesu!

logo-getsix

Grupa getsix® chce stać się silnym partnerem w zakresie administrowania i w codziennym biznesie dla firm i przedsiębiorców działających w Polsce. Pierwszorzędne i zorientowane na klienta usługi getsix® pokrywają następujące obszary działalności: usługi & doradztwo biznesowe, księgowość & kadry i płace, usługi IT & sprzedaż IT, doradztwo podatkowe & prawne.

Nasz zespół

Nasz personel stanowi nie tylko nasz kapitał, lecz reprezentuje całą naszą firmę. Z tego powodu poświęcamy im należycie dużo czasu, aby mogli się profesjonalnie kształcić i szkolić.

Czytaj więcej

Nasza polityka zarządzania jakością

Jakość stanowi dla nas ważną podstawę dla usług i prac, których świadczymy. Oznacza to dla nas, że wychodzimy naszym klientom na przeciw i dostosowujemy się do ich wymagań. Jakość stanowi również ważne kryterium dla naszych klientów.

Czytaj więcej

Nasza polityka bezpieczeństwa danych

Przestrzeganie przepisów prawnych jest tak samo nieuniknione jak podatki i przypadki śmiertelne. Niektóre branży są objęte ostrą regulacją, jak np. sektor finansowy i sektor użyteczności publicznej. Poza tym każda firma jest prawnie uregulowana.

Czytaj więcej

Lokalizacje naszych partnerów HLB

Zgodnie z naszym „modelem biznesowym i naszą wizją” w getsix® połączamy Outsourcing Procesów Biznesowych (BPO) z Chmurą Obliczeniową (SSAS) i z Zarządzaniem Procesami Biznesowymi (BPM).

Czytaj więcej

Nasza misja i nasze wartości

Jesteśmy dumni z naszego długotrwałego zobowiązania do świadczenia usług najwyższej jakości. Dążymy do perfekcyjności w każdym aspekcie naszego biznesu i jesteśmy przekonani, że systematyczne uzyskiwanie certyfikatów umożliwia nam coraz lepsze zaspokojenie potrzeb naszych klientów.

Czytaj więcej

Nasze usługi

getsix® może dostarczać pojedyncze usługi, jak również całe zintegrowane funkcjonalności lub całkowite procesy biznesowe typu End-to-End. Przekształcamy i zarządzamy istniejącymi usługami, aczkolwiek tworzymy też całkowicie nowe usługi, które możemy dostarczyć na wiele sposobów do naszych klientów i które są dopasowane do ich potrzeb.

Czytaj więcej

Profil firmy getsix®

Państwa niezawodny partner w Polsce

getsix® jako doświadczony i silny partner biznesowy oferuje szeroką gamę powiązanych ze sobą usług biznesowych dla inwestycji w Polsce. Świadczenie usług dla naszych klientów zawsze będzie kluczowym punktem w naszej działalności jako getsix®.

W celu pobrania profilu naszej firmy, prosimy kliknąć tutaj:

Pobierz

Profil HLB International

HLB International jest dynamiczną siecią niezależnych, profesjonalnych firm księgowych i doradców biznesowych, inspirowani od ponad 40 lat w ponad 130 państw, swoimi 1900 partnerami oraz 19000 pracowników generuje ona roczne przychody przekraczające 1,9 miliard dolarów w 600 biur na całym świecie.

Spotkaj się z naszym zespołem

Nasz personel stanowi nie tylko nasz kapitał, lecz reprezentuje całą naszą firmę. Z tego powodu poświęcamy im należycie dużo czasu, aby mogli się profesjonalnie kształcić i szkolić.

Skupiamy się na samodzielności naszych pracowników, bez narzucania im obowiązków. To umożliwia swobodne rozwijanie osobistej odpowiedzialności i ma pozytywny efekt na wydajność ich pracy. Pod kątem efektywności kosztów przyczynia się to do lepszych wyników poszczególnych członków zespołu podnosząc ich motywacje w miejscu pracy. Nasi pracownicy powiedzieli nam o dobrej atmosferze w miejscu pracy, co sprawia, że mamy bardzo niską rotację personelu.

Czytaj więcej

Nasze certyfikaty ISO

Wszystkie nasze certyfikaty

Nasze członkostwo w HLB

Our presence in the Social Networks

facebok icon linkedin icon twitter icon google icon flickr icon