Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

e-Usługa „Mobilny Extranet na iPhone’a i iPada”

e-Service „Mobilny Extranet na iPhone’a i iPada”

 • Wiodąca na rynku, dostepna 24/7 mobilna technologia synchronizacji, poprawiajaca wydajnosc w biurze czy w drodze
 • Możliwość współpracy z kolegami z pracy w celu szybszego rozwiązywania problemów
 • Dostęp do księgowań i rozliczeń personalnych poprzez iPhone’a lub iPada
 • Najwyższy poziom bezpieczeństwa, poprzez szyfrowanie danych, możliwych do usunięcia na żądanie
 • Pewność, że wszystkie dane są aktualne – najnowsze dane zawsze pod ręką
 • Możliwość przeglądania najnowszych raportów (m.in. raport zysków i strat, nierozliczone transakcje, raport rachunkowości zarządczej), które są przechowywane w osobistym portalu Klienta
Bezpiecznie zarządzaj informacjami - gdzie chcesz i kiedy chcesz

Pobierz tutaj

Teraz możesz obsługiwać getsix® „Mobilny Extranet” za pomocą swojego urządzenia mobilnego

Przedstawiamy Państwu nasz produkt, który pozwala na dostęp do danych finansowych i kadrowych poprzez Państwa urządzenie mobilne. Może on być szczególnie przydatny podczas podróży służbowych lub na spotkaniach, które zapewne są Państwa codziennością.

Oczekiwania się zmieniły. Obecnie w biznesie wymagane jest podejmowanie szybkich i trafnych decyzji, a do tego potrzebne są najświeższe informacje. W getsix® rozumiemy to i dlatego dostosowujemy potrzeby każdej zainteresowanej strony i pomagamy zbilansować je z Państwa firmą.

Już teraz korzystaj z mobilnego Extranetu getsix® na iPhone lub iPodzie i badź zawsze na bieżąco!

Bezpieczne, solidne i łatwe w użyciu rozwiązanie do otwierania, przeglądania i synchronizacji Państwa informacji biznesowych na iPhonie lub iPadzie.

e-Usługa „Mobilny Extranet” getsix® na iPhone‘a lub iPada oznacza dla pracowników większą wydajność w terenie. Pracownicy Działów Sprzedaży i Księgowości maja możliwość szybszego dostępu do danych, łatwiejszej współpracy i szybszego reagowania na wewnętrzne potrzeby Państwa firmy. W getsix® wiemy, że biznes potrzebuje sposobów na zwiększenie produktywności, aby wzmocnić bezpieczeństwo Państwa i Państwa pracowników.


Colligo briefcase dla lepszej integracji technologii
Kompleksowe szyfrowanie danych pomiędzy Państwa urządzeniem, a centrum danych getsix®, wraz z wprowadzeniem polityki użycia haseł.


Dlaczego proponujemy „Mobilny Extranet” getsix®?

getsix® zapewnia swoim klientom e-usługę zwaną getsix® „Mobilny Extranet”
Jeżeli korzystacie Państwo z któregoś z naszych rozwiązań dla finansów i rachunkowości, kadr i płac czy dla zarządzania biurem, wówczas my przechowujemy Państwa istotne miesięczne dane i/lub raporty (np. rachunek zysków i strat, raporty z rachunkowości zarządczej, księgowe, itp.) w portalu klienta – getsix® „Customer Extranet”.

Nasz „Customer Extranet” jest oparty o technologie Microsoft SharePoint i można mieć do niego dostęp za pomocą połączenia internetowego przez cała dobę, korzystając z każdej dostępnej
przeglądarki. Nasi Klienci maja również możliwość przesyłania plików, które nie są związane z nasza usługą wykorzystując nasz portal klienta jako system zarządzania dokumentami.

Mobilne aplikacje Colligo Briefcase, które zdobyły wiele nagród, rozwiązują problem z mobilnością SharePointa zapewniając dostęp do Państwa danych za pomocą getsix® „Customer Extranet“ dla
systemu iOS firmy Apple. Colligo Briefcase dostarcza więcej narzędzi zwiększających wydajność, które są dostępne w wersji na iPhone‘a i iPada, z pełnym wsparciem offline, zaawansowanym
wsparciem metadanych i wiodącymi rozwiązaniami synchronizacji i bezpieczeństwa.
Dzięki temu rozwiązaniu mogą Państwo np. umożliwić sprzedawcom dostęp do najnowszych cenników za pośrednictwem ich iPhona i iPada
Aplikacje Colligo Briefcase można zakupić lub pobrać z App Store firmy Apple na iPhone‘a lub iPada. Dostępne są dwie wersje aplikacji: DARMOWA Briefcase Lite for iOS lub Briefcase Pro for iOS. W celu uzyskania połączenia z serwerem getsix® „Customer Extranet“ wystarczy wersja DARMOWA.
Aplikacja jest dostępna w języku niemieckim, angielskim, francuskim i włoskim


OPINIE o getsix®
„To innowacyjne rozwiązanie znacznie poprawiło czas reakcji naszego zespołu ds. sprzedaży.”

„Nasi Dyrektorzy są bardzo zadowoleni z aplikacji ponieważ posiadają informacje, których potrzebują, bez względu na to, czy pracują online czy offline.“
Korzyści
Korzyści korzystania z getsix® „Customer Extranet”

 • Prosty i bezpieczny mobilny dostęp do zawartości getsix® „Customer Extranet” za pomocą bezpiecznego, szyfrowanego połączenia (SSL)
 • Łatwe przeglądanie Państwa danych finansowych i kadrowych w trakcie podróży
 • DARMOWA aplikacja Briefcase Lite do ściągniecia z App Store na Państwa urządzenie
 • getsix® zapewnia Państwu dostęp do miesięcznych raportów już przy podpisaniu umowy standardowej
 • Szybkie znajdywanie potrzebnych informacji – edytowanie plików, list i metadanych przy użyciu Microsoft Office, nawet przy pracy offline
 • Szybszy tok pracy w celu zwiększenia produktywności nawet w podróży
 • Zawartość dostępna w trybie offline dla łatwiejszego dostępu w podróży

Jak to działa?

Narzędzie business intelligence na iPhonie i iPadzie

„Mobilny Extranet“ getsix® w wersji na iPhone‘a lub iPada dostarcza Państwu wszystkie raporty miesięczne przygotowane i umieszczone na serwerze przez nasz Dział Księgowy i/lub Dział Kadr/Płac. Dostarczamy Państwu standardowe raporty, ale możemy również spersonalizować je zgodnie z Państwa indywidualnymi wymaganiami.

Jeżeli są Państwo zainteresowani dodatkowymi raportami, istotnymi dla Państwa firmy służymy pomocą.

Łatwość dzielenia się plikami stanowi obosieczną broń. Stanowi ona potencjalne zagrożenie wycieku informacji wrażliwych dla firmy – często nieumyślnie. getsix® daje Państwa firmie możliwość ograniczenia tego, czym można się dzielić na zewnątrz, poprzez wyłączenie dostępności danych dla konkretnych użytkowników, zgodnie z Państwa wymaganiami.

Sprawdzaj dane w getsix® „Customer Extranet” 24/7

Wystarczy, że otworzą Państwo aplikacje i sprawdzą najnowsze raporty finansowe Państwa firmy, gdziekolwiek Państwo się znajdują.
Prosty w użytku
Proste menu ułatwia pracę każdemu użytkownikowi.
Łatwy dostęp do wszystkich plików

 • Od plików pakietu Office, poprzez PDFy, po obrazy i e-maile
 • Widoki dostosowane do Klienta w celu zwiększenia wydajności poprzez wydajność poprzez uwidocznienie istotnych danych

“getsix® miało pozytywny wpływ operacyjny na cały nasz system zarządzania dokumentami”

Podstawowe funkcje, które zapewnia getsix®:

 • Scentralizowana konfiguracja ustawień użytkowników poprzez nasz Dział IT
 • Scentralizowana dystrybucja nowych bibliotek dokumentów, gdy jest to wymagane dla spersonalizowanego rozwiązania dla Klienta
 • Kontrolowany dostęp do treści w getsix® „Customer Extranet“
 • Elastyczność w kwestii czasu i miejsca w celu synchronizacji danych

Jak korzystać?

getsix extranet mobile view
Po zainstalowaniu łączą się Państwo z getsix® „Customer Extranet” za pomocą kilku kliknięć
Państwa raporty mogą być:

 • Aktualizowane automatycznie lub manualnie zapewniając swieżość informacji
 • Otwierane w getsix® „Customer Extranet” bez przeglądarki internetowej,z podglądem w celu znalezienia właściwego dokumentu
 • Zapisywane jako pliki PDF na platformie SharePoint
 • Umieszczane na serwerze z nowymi treściami
 • Udostępniane e-mailowo za pomocą linków i załączników
 • Odnajdywane dzięki zaawansowanej wyszukiwarce

Poprawa produktywności użytkowników mobilnych
Co udostepnia getsix® w „Mobilnym Extranecie”, aby użytkownicy byli bardziej efektywni?
Scenariusz dla użytkownika biznesowego
Przedstawiciel handlowy, który spędza wiekszość czasu w drodze, podróżując miedzy wieloma krótkimi spotkaniami odwiedzając potencjalnych/obecnych klientów.
Nie ma potrzeby posiadania przy sobie laptopa
Chcąc przedstawić prezentacje sprzedażową, sprawdzić specyfikacje lub otworzyć cennik, może skorzystać z iPhone‘a lub iPada, który nie obciąża podczas podróży. Klienci i potencjalni klienci wydaja się dobrze reagować na prezentacje przygotowane na tego rodzaju urządzeniach.
Wrażliwe treści firmowe na platformie Sharepoint
Na przykład: narzędzie Business Intelligence, elektroniczne zarządzanie dokumentami, skanowanie faktur sprzedażowych, raporty miesięczne, sprawozdania finansowe, materiały sprzedażowe i marketingowe są przechowywane za pomocą getsix® „Customer Extranet“. Wiele z tych materiałów to informacje wrażliwe i dlatego są zabezpieczone przed wyciekiem do konkurencji. Przy ciągłym publikowaniu nowych informacji, wprowadzanie danych może być usprawnione poprzez „workflow“ co oszczędza czas! Najważniejsze jest to, aby każdy posiadał najnowsze dane. Ceny i promocje często się zmieniają, a pracownicy sprzedaży muszą posiadać aktualne informacje.
Typowy dzień

 • Dzień wypełniony wieloma spotkaniami ze specjalistami i konsultantami. Pomiędzy spotkaniami pozostaje niewiele czasu.
 • Spotkania są krótkie, a rozmówcy szybko się uczą, ciągle przerywając trafnymi pytaniami z prośbami o przedstawienie danych.
 • Reakcje musza być natychmiastowe. Odpowiedz: „Prześle te informacje później“ nie wchodzi w rachubę.
 • Dane zmieniają się z dnia na dzień. Przedstawiciele handlowi potrzebują najnowszych danych, aby odpowiedzieć na zapytania ousługi i wyposażenie.
 • Niektóre spotkania kończą się złożeniem zamówienia lub prosbą o wycenę. Przedstawiciele handlowi musza dokonywać szybkich zmian, aby wszystkie dane były aktualne. Można tworzyć i wypełniać nowe umowy i od razu zatwierdzać je podpisem.

getsix extranet
Inni potencjalni użytkownicy:

 • Ksiegowy – podczas spotkania musi sprawdzić najnowszy rachunek zysków i strat. Dzięki „Mobilnemu Extranetowi“ getsix® może to zrobić bezpośrednio na iPhonie lubi iPadzie nie
  wychodząc ze spotkania, nie prosząc innych odostarczenie tych informacji.
 • Sprzedawca – pracując w terenie potrzebuje na spotkanie raport o miesięcznych kosztach. Korzystając z„Mobilnego Extranetu“ getsix® ma stały dostęp do danych.
 • Pracownik/Dział Kadr – wymaga bieżącej listy wrażliwych danych opracownikach oraz wszystkich powiązanych kosztów. Wystarczy, ze skorzysta zfunkcji raportowania
 • Pracownik/Kierownik Budowy – wystąpił problem w terenie i wymagana jest pilna reakcja. Wysłałeś zdjęcia używajac „Mobilnego Extranetu“ getsix® do portalu getsix® „Customer Extranet“ za pomocą iPhone‘a lub iPada, powiadomienia zostaną wysłane automatycznie do odpowiednich osób, co umożliwi wyciągnięcie szybkich i dokładnych wniosków dla klienta.
 • Manager – standardowo wydrukowałby miesięczne sprawozdanie, aby je zabrać na spotkanie. Teraz, korzystając z„Mobilnego Extranetu“ getsix® na iPhonie lub iPadzie, może wyeliminować papierowe formularze i robić wszystko prościej.

How to get?

Colliago briefcase app can be downloaded from ‘APP STORE’, with lite version free.
Detailed information can be obtained from the application developers: www.colligo.com

1. INSTALACJA

Dla iPhone‘a lub iPada:

 • Proszę otworzyć naszą stronę lub zeskanować kod
 • Proszę pobrać aplikacje
 • Proszę zainstalować aplikacje na urządzeniu

2. TEST APLIKACJI
Po zainstalowaniu proszę zalogować się do getsix® „Customer Extranet“ i odnaleźć standardowe, gotowe do użycia raporty.

W przypadku, gdy nie są Państwo jeszcze naszymi klientami, prosimy skorzystać z wersji testowej.

Login: guest_pl
Hasło: guest_pl


Jak uruchomić?

Prosimy okontakt znami, wcelu przedstawienia Panstwu spersonalizowanej oferty na usługe „Mobilnego Extranetu“ getsix® office@getsix.pl

Otrzymaja Panstwo szczegółowe informacje otym, jak sie połaczyc przechodzac przez prosty proces instalacyjny. Całosc nie powinna zajac Panstwu wiecej niz 5 minut.

WYSTARCZY ZAPYTAĆ O PRÓBNĄ INSTALACJĘ: services@getsix.pl

Krótko mówiąć – ‘Państwa firma zawsze pod ręką!’

Last modified: 20 maja, 2022