Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Usługi administracyjne dla przedsiębiorstw

Usługi administracyjne getsix® dla przedsiębiorstw pomagają klientom w zarządzaniu i ograniczaniu ryzyka niezgodności. Innowacyjne techniki w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pomagają zmniejszyć obciążenia administracyjne w granicach funkcjonalnych i geograficznych.

Zespół getsix® CAS oferuje usługi administracyjne dla przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym i polskich spółek prowadzących działalność gospodarczą w Polsce; taka forma może być bardziej efektywna i opłacalna niż wykorzystywanie środków i narzędzi wewnętrznych. Oferujemy profesjonalne rozwiązania szybko i kompetentnie wspierające biznes, zwłaszcza dla tych specjalistycznych zadań, które wymagają dogłębnej znajomości zasad i przepisów w Polsce. Outsourcing funkcji wsparcia biznesu do getsix® doda wymiernych wartości Państwa firmie.


Zgodność korporacyjna jest wyzwaniem

Wraz z wprowadzeniem Sarbanes-Oxley i stałymi zmianami w środowisku prawnym pojawiły się wyjątkowe zapotrzebowanie na przedsiębiorstwa w celu wdrożenia wymagających wewnętrznych mechanizmów kontroli i zapewnienia skutecznego zarządzania osobami prawnymi w skali globalnej. Stało się to jednym z głównych wyzwań stojących przed wielonarodowymi korporacjami i wymagającym obowiązku ich dyrektorów.

Dodatkowo dyrektorzy firm są pod coraz większym naciskiem na ciągle zmieniające się wymagania legislacyjne dotyczące administrowania ich firmami i utrzymując się na bieżąco, zgodnie jest bardziej skomplikowane i czasochłonne niż kiedykolwiek wcześniej.

Usługi administracyjne getsix® dla przedsiębiorstw mogą pomóc Ci w pokonaniu wyzwań, złagodzić obciążenia administracyjne i pozwolić skoncentrować się na prowadzeniu firmy.


Nieprzestrzeganie ustawowych zobowiązań może mieć potencjalnie poważne skutki prawne dla spółki, jej akcjonariuszy i dyrektorów.

getsix® jest odpowiedzią na kwestie takie jak znalezienie pracowników na miejscu z umiejętnościami i wiedzą regionalną, uzyskanie jednolitej jakości administracji Państwa działań operacyjnych, uzyskanie doświadczonej obsługi rutynowych funkcji przy jednoczesnym spełnieniu wszystkich wymogów prawnych i zarządczych w Polsce. Dajemy Państwu możliwość otworzenia biur i szybkiego rozpoczęcia nowych działań, co pozwoli Państwu skoncentrować się na działalności głównej.

getsix® posiada zespół doświadczonych specjalistów potrafiących dostarczyć najlepsze rozwiązanie w celu uzyskania skuteczności i efektywności działań biznesowych w Polsce, która jest trudnym środowisku biznesowym. Zespoły CAS mogą Państwu pomóc w:


Siła naszej sieci na całym świecie

getsix® będąc członkiem sieci HLB International, wiodącej sieci niezależnych profesjonalnych księgowych i doradców biznesowych, pozwala nam dotrzeć do 140 krajów, 2210 partnerów i 20110 pracowników w 660 biurach na całym świecie. Ponadto członkostwo w tej organizacji daje możliwości pracy bez granic, aby dotrzeć na skalę globalną, jeśli potrzebujesz projektów multidyscyplinarnych, potencjalnie pociągając za doradców finansowych w projekty due diligence, wraz z specjalistami w zakresie zgodności z przepisami i wiele innych.

getsix® ma globalny zasięg i doświadczenie swoich dobrze sprawdzonych zespołów w międzynarodowych i wielofunkcyjnych usługach sekretarskich – korporacyjnych, pomagając w zapewnieniu globalnie spójnego podejścia.

Last modified: 16 listopada, 2021