Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Usługi biznesowe w Polsce

Od zakładania firmy po pełną obsługę prawną i księgową

W przypadku, gdy Państwa działalność wymaga otwarcia lokalnego oddziału lub biura w Polsce, getsix® z przyjemnością podejmie dla Państwa wszystkie niezbędne kroki.

Nasze usługi rozpoczynają się od założenia Państwa firmy - łącznie z adresem prawnym - i obejmują kompleksową obsługę wirtualnego biura. W ten sposób umożliwiamy Państwu zaoszczędzenie nie tylko czy kosztach eksploatacyjnych, ale również na kosztach osobowych. Koncentrujecie się Państwo na prowadzeniu swojej podstawowej działalności, podczas gdy getsix® zapewnia płynną realizację Państwa procesów biznesowych.

Business Services in Poland


Usługi biznesowe w naszych biurach księgowych:

Wszystko, czego potrzebują Państwo, aby zarejestrować i prowadzić firmę w Polsce. Zapewniamy pełną pomoc prawną przy rejestracji firmy w Polsce (rejestracja online, lub tradycyjna rejestracja) oraz pełną pomoc prawną po rejestracji wraz z usługą wirtualnego biura, jeśli mają Państwo takie potrzeby.

W naszych biurach księgowych we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach prowadzimy również usługi biznesowe:


Pomożemy Państwu również w sprawach związanych adresem firmy, rejestracją podatkową, pełną obsługą księgową, prawną i nie tylko!

Pomożemy zarejestrować spółkę, przygotujemy dokumenty, zgłosimy do odpowiednich urzędów: zgłoszenie do US oraz ZUS. Zadzwoń lub napisz przez formularz na naszej stronie. Umów się na rozmowę dotycząca zakładania lub usługi pełnej księgowości dla spółek, oddzwonimy.

Międzynarodowe doświadczenie. Proste procesy. Wysoki poziom bezpieczeństwa. Wsparcie na światowym poziomie. Otwórz firmę w Polsce W DOSTĘPNEJ CENIE.