Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Finanse i księgowość w pełnym zakresie

Pełna obsługa finansów i rachunkowości

Wiele firm boryka się z problemami zmniejszenia kosztów księgowych i zgodności z wymaganymi standardami sprawozdawczości finansowej. Dodatkowo muszą one sprostać tym wymaganiom przy ograniczeniach zasobów dotyczących ich budżetu kapitałowego i personelu. Standardy zgodności dodatkowo komplikują wiele procesów finansowych.

Outsourcing procesów finansowych umożliwia firmom dostęp do specjalistycznej wiedzy i technologii, które zwykle są dla nich niedostępne ze względu na ograniczenia zasobów. Ekspertyza i efektywność dostawców usług z zakresu outsourcingu finansów i rachunkowości (FAO) zmniejsza koszty. Ponadto platformy technologiczne wykorzystywane przez dostawców FAO upraszczają procesy finansowe za pomocą automatyzacji i ustanawiają kontrole za pomocą predefiniowanych reguł biznesowych. Outsourcing całego działu księgowości w przedsiębiorstwie może być zniechęcającym procesem i dlatego najlepiej realizować go etapami.


Innowacyjna usługa

getsix® usługi księgowe to innowacyjna oferta usług, która odpowiada różnym potrzebom przedsiębiorstw, bez względu na to, czy są one: scentralizowane czy rozproszone, duże czy małe, krajowe lub międzynarodowe. Usługi te pozwalają organizacji korzystać z nich etapami, które odpowiadają ich potrzebom.

getsix® usługi księgowe dla przedsiębiorstw zostały zaprojektowane, aby „wypełnić luki” w ramach ich istniejącej infrastruktury, technologii i pracy w celu zapewnienia elastyczności, w celu uzyskania oszczędności i poprawy kontroli. getsix® usługi księgowe obejmują szeroki zakres ofert podzielonych na niezależne etapy przetwarzania płatności, w tym przetwarzanie specjalistycznych zobowiązań, takich jak rachunki za usługi komunalne i zwroty kosztów wydatków, dokonywanie płatności, wykonywanie rachunków, ukończenie kodowania G/L, dostarczanie wywiadu gospodarczego i analiz. Firma może także połączyć te wszystkie etapy i zlecić cały dział księgowości.


Platforma technologiczna

Platforma technologiczna getsix® została zaprojektowana tak, aby była elastyczna i mogła być płynnie oraz łatwo zintegrowana i powiązana z istniejącymi systemami ERP innych firm lub innymi platformami procesów biznesowych umożliwiających przedsiębiorstwom korzystanie z najlepszych w swojej klasie technologi i nadal osiągać zwroty z inwestycji. Dyskretne rozwiązania umożliwiają przedsiębiorstwom outsourcing wybranych, konkretnych funkcji, ich potrzeb, czasu i całego procesu od początku do końca.

getsix® Usługi księgowe mogą być zintegrowane z rozwiązaniami outsourcing on-shore, off-shore, near-shore, co pozwala przedsiębiorstwom korzystać z arbitrażu pracy i bezpieczeństwa przetwarzania. Dzięki getsix® usługom księgowym przedsiębiorstwa mogą zaoszczędzić znaczne koszty przetwarzania, zwiększyć kontrolę finansową, poprawić kapitał obrotowy i spełnić odpowiednie wymagania dotyczące zgodności.

Usługi księgowe getsix® dla przedsiębiorstw obejmują następujące możliwości:

  • Rachunkowość
  • Obsługa podatkowa
  • Raportowanie
  • Rachunek kosztów i wydajności
  • Integracja – systemy ERP, systemy informacji o zasobach ludzkich (HRIS) i systemy zarządzania dokumentami
  • Business Intelligence
  • Rozwiązania niestandardowe

getsix® przetwarza obecnie tysiące transakcji rocznie i udowodniono, że nasza infrastruktura jest skalowalna i pomieści wysokie woluminy transakcji związane z przedsiębiorstwami. getsix® korzysta z ISO 9001 w celu zapewnienia wysokiej jakości, spójnych usług, a coroczne audyty ISO zapewniają klientom pewność, że ich transakcje będą przetwarzane i utrzymywane rzetelnie i bezpiecznie.

Last modified: 30 listopada, 2021