Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Wsparcie dla firm rozpoczynających działalność

Nowym firmom wchodzącym na polski rynek oferujemy szereg praktycznych usług początkowych.

Przedstawicielstwa

Prowadzimy wiele przedstawicielstw w naszych obiektach biurowych, w tym zapewniamy siedzibę firmy, administrację księgową i prawną, przekazywanie poczty itp. Przeczytaj więcej:

Usługi udostępniania pomieszczeń
Usługi sekretariatu i administracyjne
Wirtualne biuro / podnajem biura

Zawiązanie firmy

Oferujemy doradztwo w doborze odpowiedniego lokalnego podmiotu prawnego oraz praktyczną pomoc w całym procesie zakładania firmy. Czytaj więcej:

Zakładanie firmy

Szybki pakiet księgowy

Dla tych firm, które chcą szybko rozpocząć działalność za pomocą elastycznego lokalnego pakietu księgowego jesteśmy w stanie polecić elastyczny system używany przez nas samych, który możemy szybko i tanio dopasować do Państwa konkretnych potrzeb. Podmiot może być uruchomiony w ciągu kilku dni. Ewentualnie jeśli Państwa firma chce zmodyfikować swój międzynarodowy system tak, aby można z niego korzystać w Polsce, możemy udzielić konkretnych porad na temat modyfikacji niezbędnych do uzyskania zgodności z miejscowymi przepisami o rachunkowości w tym porad na temat różnic między międzynarodowymi i miejscowymi standardami rachunkowości.

Separator

/ Nasze publikacje

Obcokrajowcy rozpoczynający działalność gospodarczą w Polsce

Zachęcamy do zapoznania się z naszą broszurą. Obok znajduje się wycinek tej broszury nt.: obcokrajowców rozpoczynających działalność gospodarczą w Polsce. Broszury te aktualizujemy co roku, aby zapewnić Państwu dostęp do najbardziej aktualnych informacji.

Separator

/ Nasze publikacje

Przepisy dotyczące działalności przedsiębiorstw w Polsce

Zachęcamy do zapoznania się z naszą broszurą. Obok znajduje się wycinek tej broszury nt.: przepisów dotyczących działalności przedsiębiorstw w Polsce. Broszury te aktualizujemy co roku, aby zapewnić Państwu dostęp do najbardziej aktualnych informacji.