Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Doradztwo podatkowe w Polsce

Podatki odgrywają ważną rolę w prawie każdym obszarze działalności firmy. Aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, przed rozpoczęciem działalności gospodarczej należy zasięgnąć porady podatkowej. Środki strukturyzacji podatkowej najlepiej zaplanować z wyprzedzeniem. W niektórych transakcjach może się jednak zdarzyć, że odbywają się one bez starannego planowania podatkowego lub nawet bez struktury podatkowej.

W takich sytuacjach należy być w stanie ocenić ewentualne ryzyko podatkowe i znaleźć sposoby na jego ograniczenie. W tym celu jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili.

Jak getsix® może cię wesprzeć?

Możesz omówić z nami swoje zamierzone transakcje lub interesy. Najlepiej jest przekazać nam najważniejsze projekty umów, które Państwo zaplanowaliście. Umożliwi nam to zrozumienie Państwa działalności, a w szczególności nadchodzącej transakcji. Pozwala nam to zidentyfikować istotne wpływy na opodatkowanie w Polsce i zaproponować sposoby ograniczenia ryzyka podatkowego.

Mogą Państwo również omówić z nami transakcje, które już miały miejsce, w przypadku których nie są Państwo pewni, czy, a jeśli tak, to jakie skutki podatkowe mogą one mieć w Polsce. Identyfikujemy możliwe ryzyka podatkowe i przedstawiamy sugestie, aby zminimalizować wszelkie negatywne skutki.


Usługi podatkowe getsix® obejmują:

Reprezentacja klientów wobec władz podatkowych

Deklaracje podatkowe

Opinie zgodności


Separator

/ Nasze publikacje

Podstawowe dane dla inwestorów i rodzaje podatków w Polsce

Zachęcamy do zapoznania się z naszą broszurą. Obok znajduje się wycinek tej broszury nt.: podstawowych danych dla inwestorów i rodzajów podatków w Polsce. Broszury te aktualizujemy co roku, aby zapewnić Państwu dostęp do najbardziej aktualnych informacji.