Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Nasza Polityka Bezpieczeństwa Informacji (ISO 27001)

ISO 27001

Niektóre branże podlegają silnym regulacjom, na przykład w sektorze finansowym lub użyteczności publicznej, a wszystkie organizacje podlegają ustawowej regulacji. Wprowadzono różne Ustawy w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych, ochrony systemów przed atakami oraz możliwości skorzystania z pomocy dla osób niekorzystnie dotkniętych niepowodzeniem organizacji w zakresie wprowadzenia odpowiednich środków zaradczych.

Cały obszar jest wymagający i niestety błędy uniemożliwiają organizacjom spełnienie wymagań. Nasz profesjonalny zespół posiada bogate doświadczenie w zakresie interpretacji i realizacji wymagań zgodności, podejmując praktyczne wdrożenia w wielu sektorach przemysłu.


ISO 27001 - opis

Jest to międzynarodowy kodeks postępowania w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji i oferuje środki, za pomocą których można uzyskać certyfikat zgodności z normą. Organizacje posiadające certyfikat ISO 27001 wykazały, że ich ISMS ma obecnie poziom uznawany na całym świecie za najlepszy sposób postępowania. Inne organizacje wykorzystują „Kodeks postępowania” w swoich programach zgodności w celu spełnienia ich wewnętrznych wymagań w celu osiągnięcia najlepszych praktyk.

Trasa do certyfikacji składa się z kilku etapów, zazwyczaj:

  • Identyfikacja zakresu;
  • Analiza luki;
  • Ocena ryzyka;
  • Plan poprawy bezpieczeństwa;
  • Oświadczenie o stosowalności;
  • Szkolenie i świadomość;
  • Próbna ocena.

getsix® jako partner Dell, zrealizował wiele projektów zgodności i certyfikacji i jest w stanie pomóc organizacjom w dążeniu do certyfikacji w prosty i skuteczny sposób.


Certyfikat TüV Rheinland

Z przyjemnością informujemy, że getsix® utrzymuje certyfikat zgodny z wymaganiami ISO 27001: 2013. Certyfikat został zatwierdzony przez TüV Rheinland.

getsix® rozumie znaczenie „zarządzania bezpieczeństwem informacji” dla naszych klientów, dlatego bezwzględnie musimy wdrożyć to w naszych procesach zarządzania jakością, aby jeszcze bardziej zwiększyć naszą reputację w zakresie dostarczania najwyższej jakości usług.

getsix® CERTYFIKAT NR 0198 153 00030 »getsix® SYSTEM CERTYFIKATÓW TÜV RHEINLAND »