Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Aktualności

/ Finanse i księgowość

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom IT w księgowości wspieramy naszych klientów w dobie pandemii COVID-19

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom IT w księgowości wspieramy naszych klientów w dobie pandemii COVID-19

/
Date12 mar 2021

Rok 2020 z jednej strony był rokiem trudnym i nieprzewidywalnym, a z drugiej strony pokazał, że nowsze technologie mają znaczący wpływ na działalność niejednej branży. Według raportów finansowych giełdowych spółek IT, branża IT wbrew trudnej sytuacji gospodarczej, spowodowanej pandemią koronawirusa, zanotowała pokaźny wzrost. Przedsiębiorcy, zmuszeni sytuacją, przenieśli się do sieci ze swoimi produktami i usługami, a konsumenci – ze swoimi nawykami. W ciągu minionego roku ogromną popularnością cieszyły się rozwiązania technologiczne wspierające prowadzenie biznesu bez wychodzenia z domu.

Czy ta sytuacja utrzyma się w roku 2021? – Pytamy naszych Accounting Software Developerów

Wszystko na to wskazuje. Rozwiązania online są wygodne, bezpieczne i szybkie – posiadają wszelkie cechy, na których zależy dzisiejszemu przedsiębiorcy i konsumentowi. Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom, getsix® oferuje szereg rozwiązań IT, które pomogą Państwu w wygodnym i bezpiecznym prowadzeniu biznesu. Wspieramy rozwój firm poprzez dostarczanie nowoczesnych narzędzi z zakresu analizy i raportowania danych, które są dostępne 24/7/365 z dowolnego miejsca na ziemi – dzięki połączeniu internetowemu. Wśród naszych interaktywnych usług w chmurze są m.in.:

  • e-Service Extranet – bezpłatny dostęp do miesięcznych zestawień finansowych i kadrowych firmy, w prezentacji chronologicznej (np. RZiS, bilans, analizy);
  • e-Service Reporting Portal – dostęp „live” do finansowych i kadrowych danych przedsiębiorstwa (np. płatności, koszty personalne itp.) Jesteśmy w stanie przygotować dowolny raport analizujący dane finansowo-kadrowe Państwa firmy w wersji life, lub okresowych raportów. Dane mogą być przedstawione w postaci tabularycznej albo za pomocą przyjaznych do prezentacji wykresów;
  • e-Service SaaS – Software as a Service – udostępnianie systemu MS Dynamics NAV poprzez usługę w chmurze. Możemy udostępnić wybranym przez Państwa pracownikom dostęp do pewnych modułów naszego systemu księgowego w ten sposób np. faktury, które wystawia Państwa pracownik są automatycznie księgowane i nie ponosicie Państwo dodatkowych kosztów związanych z przesyłaniem i usługą księgowania tych dokumentów.

Oferujemy także wsparcie produktami Microsoft Dynamics 365 Business Central, dedykowanymi małym i średnim przedsiębiorcom oraz Moduł Kadrowo Płacowy NAV, dostosowany do zarządzania danymi pracowników zgodnie z polskimi przepisami kodeksu pracy.

W świetle aktualnie panującej pandemii koronawirusa na świecie, niezmiernie ważne jest, aby nie zostać w technologicznym tyle i korzystać ze wszystkich możliwych rozwiązań oferowanych przez branżę IT.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy. Nasi specjaliści IT pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego rozwiązania, dopasowanego do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami »