Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Aktualności

/ Bez kategorii

Coffee with... - Patrycja Pękala, Office Manager, getsix Wrocław

„Filiżanka kawy z…”
– Patrycja Pękala, Office Manager, getsix Wrocław

/
Date26 sty 2021

Chcielibyśmy lepiej się poznać i przeprowadzić inspirujące rozmowy z współpracownikami grupy getsix przy filiżance kawy (lub herbaty). W tym wywiadzie poznamy Patrycję – nową Office Manager w getsix Wrocław.

Kawa czy herbata? Kiedy i jak?

Zdecydowanie kawa! Espresso, bądź czarna z odrobiną mleka, bez cukru. Zaczynając dzień od 6:30 jest to obowiązkowy punkt w moim rytmie dnia codziennego.
Patrycja, above is what Aneta (Poznan) wrote to help you slightly. Please write in Polish your words here…

Dlaczego wybrałaś getsix jako kolejny krok w swojej karierze?

Idąc na pierwszą rozmowę w getsix chciałam nie tylko pokazać się pracodawcy z jak najlepszej strony, ale chciałam też udowodnić sobie, że podołam podjęcia się nowego wyzwania w swoim życiu. Zdecydowałam się zrezygnować z poprzedniej pracy i coś w końcu zmienić. Zachęciła mnie perspektywa własnego rozwoju, którą właśnie mógł dać mi getsix. Nie tylko mogłam poszerzyć swoje umiejętności ale poznać oraz rozwinąć nowe. Pamiętam, że jak tylko weszłam do biura to pomyślałam, że to jest miejsce dla mnie, tutaj mogę coś dla siebie zrobić. Na pierwszy rzut oka było widać, że ludzie są uśmiechnięci i życzliwi, a atmosfera w pracy jest przyjemna, co według mnie jest bardzo ważnym aspektem życia zawodowego. W getsix zauważyłam, że to właśnie tutaj mogę w pewnym stopniu rozwinąć się zawodowo, zaczynając oczywiście od pierwszego szczebla kariery.
Pamiętam, że idąc na rozmowę z Zarządem, buty strasznie mnie obtarły a w połowie drogi zgubiłam obydwa fleki, miałam nadzieję wtedy, że to na szczęście. No i jestem, a więc to było przeznaczenie 🙂

Opowiedz czym zajmujesz się w getsix

Jeśli chodzi o moje codzienne obowiązki to jestem odpowiedzialna za prowadzenie biura Zarządu Spółki oraz prowadzenie grafiku spotkań Kierownictwa.

Przyjmuje, selekcjonuję i rozdzielam korespondencję do poszczególnych działów Spółki.

Obsługuję urządzenia biurowe, telefony, faksy, pocztę elektroniczną.

Przedkładam pisma oraz korespondencję do aprobaty Zarządu.

Jaki jest najprzyjemniejszy aspekt pracy w getsix?

Myślę, że najprzyjemniejszym aspektem mojej pracy jest możliwość ciągłego rozwoju.
Praca przebiega w miłej, przyjaznej atmosferze, każdy z pracowników jest chętny do pomocy, co uważam również za bardzo ważne podczas pracy.

Co jest dla Ciebie największym wyzwianiem w Twojej pracy?

Myślę, że z pewnością wyzwaniem dla mnie jest mierzenie się z rzeczami, których dotychczas nie robiłam. Dzięki takim małym wyzwaniom doskonalę swoje umiejętności oraz zdobywam potrzebne I ważne dla mnie doświadczenia.

Czy masz jakieś doświadczenia z getsix®, którymi chciałbyś się z nami podzielić?

Póki co, w dalszym ciągu nabieram doświadczenia. Myślę, że jestem cały czas dość nowym pracownikiem i jeszcze wiele przede mną do nauki. Być moze kiedyś, będę się mogła takimi doświadczeniami podzielić.

Co motywuje Cię do pracy?

Do pracy motywuje mnie chęć ciągłego doskonalenia się, zdobywania wiedzy i doświadczenia. Chcę się rozwijać,, a dzięki pracy w getsix® wiem, że mogę to robić. Chcę się wspinać po szczebelkach kariery, a być może kiedyś znajdę się w miejscu, w którym chciałabym być. Z pewnością chcę wykorzystać czas I szansę, jaką dostałam mogąc pracować w tej firmie.

Gdybyś mogła być kimś innym na jeden dzień, kto to by był? I czemu?

Psychologiem. Lubię rozmawiać z ludźmi, a jak wiadomo rozmowa to podstawa. Możliwość pomocy drugiej osobie to chyba najlepsze, co człowiek może zrobić dla innego człowieka. Nieraz, po prostu nie jesteśmy w stanie przeżyć niektórych spraw, bądź problemów w pojedynkę i myślę, że właśnie rozmowa z drugą osobą jest wtedy najważniejsza, aby zrzucić ten ciężar, który ciąży na barkach. Kolejną kwestią jest słuchanie. Czasami wystarczy tylko słuchać, aby ktoś mógł wyrzucić z siebie to, co ciąży mu w środku, na duszy i w głowie. Myślę, że ten zawód niesie ze sobą nie tylko ogromną odpowiedzialność, ale również ogromną satysfakcję z tego, że jest się w stanie pomóc komuś innemu, kto niekoniecznie mógł mieć dużo szczęścia w życiu. Pomoc drugiemu człowiekowi jest najlepszym, co można dać od siebie.