Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Aktualności

/ Wydarzenia w getsix®

getsix® Poznań celebrates 10 years!

getsix® Poznań obchodzi 10-lecie!

/
Date19 lis 2019

W atmosferze pozytywnej energii i w wesołych nastrojach, nasi pracownicy z Poznania świętowali w weekend 10-cio lecie getsix® Poznań. Po urodzinowym torcie wybrali się na Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej „Visual Concert”.

Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej odtwarzał ścieżki dźwiękowe ze znanych i lubianych filmów. Całość dodatkowo uświetniły wizualizacje na dużym, kinowo-panoramicznym ekranie LED, ukazujące niezwykłe miejsca na Ziemi. Wszyscy bawili się wyśmienicie… Gratulacje z okazji 10 lat!

logo getsix

Księgowość, kadry i płace, IT, usługi outsourcingowe – Państwa niezawodny Partner w Polsce.

getsix kostki

getsix®, jako doświadczony i silny partner biznesowy, oferuje szeroką gamę usług gospodarczych dla lokalnego rynku i inwestycji zagranicznych w Polsce. Usługi świadczone dla klienta zawsze są w centrum wszystkich działań wykonywanych przez getsix®. Do Państwa firmy na stałe przypisana jest osoba kontaktowa. Nowoczesne usługi świadczone przez getsix® dają Państwu możliwość skoncentrowania się wyłącznie na podstawowych działaniach i ekspansji, bez nadmiernego niepokoju związanego z codziennymi czynnościami.