Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Aktualności

/ Wydarzenia w getsix®

getsix® Invitation | M&A Day 2019 - M&A ‘Alternative to Succession’ 1st October 2019

getsix® Zaproszenie | M&A Day 2019 – „M&A alternatywą dla sukcesji” 01.10.2019

/
Date19 wrz 2019

M&A Day 2019 – „M&A alternatywą dla sukcesji 01.10.2019”

Szanowni Państwo,

zapraszamy na spotkanie w gronie profesjonalistów: przedsiębiorców, przedstawicieli funduszy private equity i doradców M&A. Podczas drugiej edycji M&A Day organizowanej przy wsparciu Instytutu Biznesu Rodzinnego i Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej będziemy dyskutowali o transakcjach M&A jako alternatywie dla sukcesji w firmie rodzinnej.

Od fachowców z Niemiec, Austrii i Szwajcarii dowiemy się, jak przedsiębiorcy z tych krajów podchodzą do transakcji M&A jako alternatywy dla sukcesji.

W trakcie spotkania uczestnicy podzielą się doświadczeniami, czy sukcesja firmy rodzinnej może być impulsem do działań M&A. W ramach krótkich sesji praktycznych omówione zostaną sposoby przygotowywania i cele raportów z badań legal due diligence, a także sposoby skutecznego ubezpieczenia transakcji. Na końcu przedstawione zostaną pierwsze doświadczenia w raportowaniu transakcji M&A jako schematów podatkowych.

Moderacja konferencji: Marcin Chomiuk – Radca prawny, Partner, Kancelaria JDP
RSVP: Email: Ortwin-Uwe.Jentsch@getsix.pl | do 24 września 2019 r.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

logo

Księgowość, kadry i płace, IT, usługi outsourcingowe – Państwa niezawodny Partner w Polsce.

getsix usługi

getsix®, jako doświadczony i silny partner biznesowy, oferuje szeroką gamę usług gospodarczych dla lokalnego rynku i inwestycji zagranicznych w Polsce. Usługi świadczone dla klienta zawsze są w centrum wszystkich działań wykonywanych przez getsix®. Do Państwa firmy na stałe przypisana jest osoba kontaktowa. Nowoczesne usługi świadczone przez getsix® dają Państwu możliwość skoncentrowania się wyłącznie na podstawowych działaniach i ekspansji, bez nadmiernego niepokoju związanego z codziennymi czynnościami.