Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Aktualności

Grupa getsix® została zakwalifikowana jako potencjalny zwycięzca w konkursie Finance Awards 2016

/
Date05 Lis 2015

Szanowni Państwo,

getsix®jako Państwa doświadczony i solidny partner biznesowy z dumą informuje, że zostaliśmy zakwalifikowani jako potencjalny zwycięzca w konkursie Finance Awards 2016 odbywającym się w Wielkiej Brytanii.

W ciągu ostatniego roku kalendarzowego portal “Corporate LiveWire” zaprosił ponad 100 tysięcy specjalistów pracujących w branży finansowej oraz ich bazę subskrybentów do wytypowania podmiotów, które wykazały się determinacją w ciągłym osiąganiu wysokiej wydajności i sukcesu.

getsix-finance-awards

Wydarzenie ‘Corporate Livewire Finance Awards’ to wiodącym globalny program przyznawania nagród, którego celem jest świętowanie wzrostu i dobrych wyników w branży finansowej. Poprzez szeroko zakrojony proces oceniania nagrody przyznawane są w uznaniu dla jednostek, zespołów i firm, które wykazały się sukcesem i innowacyjnością w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Program ten promuje sukces innowatorów i liderów w całym sektorze finansowym, przyznając nagrody w odpowiednich kategoriach specjalizacji jako uznanie osiągnięć w dziedzinie usług finansowych, podatkowych i księgowych.

Takie nominacje dają getsix® zapewnienie, że rzeczywiście realizujemy wizję firmy – stać się jedną z czołowych firm księgowych w Polsce.

Z poważaniem,
getsix® Partners

getsix-eu-podpisy