Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Arkusze informacyjne

e-Service „Mobilny Extranet na iPhone’a i iPada”

Oczekiwania się zmieniły. Obecnie w biznesie wymagane jest podejmowanie szybkich i trafnych decyzji, a do tego potrzebne są najświeższe informacje. W getsix® rozumiemy to i dlatego dostosowujemy potrzeby każdej zainteresowanej strony i pomagamy zbilansować je z Państwa firmą.

Prosimy kliknąć tutaj żeby pobrać nasz Informator:

PDF download

e-Service „Raporty mobilne na iPhone’a i iPada”

Czy chcesz oglądać, filtrować, wysyłać w formie elektronicznej i drukować swoje raporty biznesowe w dowolnym miejscu na świecie? Zaraz po zamknięciu przez nas rozliczeń księgowych i personalnych jest to możliwe. getsix® oferuje innowacyjne rozwiązania! Użyj aplikacji Mobile Reporting z getsix® i pobierz raporty na swój iPhone i iPad.

Prosimy kliknąć tutaj żeby pobrać nasz Informator:

PDF download

e-Service „Customer Extranet”

Aby w dalszym ciągu zapewniać wysoką jakość usług i gwarantować zadowolenie naszych klientów oraz opracowywać innowacyjne rozwiązania, pragniemy przedstawić Państwu nasz nowy – dla naszych klientów bezpłatny – system komunikacji: getsix® eService „Customer Extranet”.

Prosimy kliknąć tutaj żeby pobrać nasz Informator:

PDF download

e-Service „Reporting Portal”

Kto chce podejmować skuteczne decyzje i zoptymalizować wydajność swojego przedsiębiorstwa, potrzebuje czegoś więcej niż tylko danych w sprawozdaniach statystycznych. Potrzeba wiarygodnych informacji, które łatwo można znaleźć i przeanalizować. Tylko w ten sposób podejmować będą Państwo uzasadnione decyzje i zapewnią sobie istotne korzyści w starciu z konkurencją. Ponadto wszyscy Państwa pracownicy powinni odnosić korzyści z dostępu do tych samych informacji i to w taki sposób, aby nie ponosili Państwo dodatkowych kosztów.

Prosimy kliknąć tutaj żeby pobrać nasz Informator:

PDF download

Last modified: 20 października, 2021