Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Zasoby

Nasze Publikacje

getsix® Prospekt informacyjny

Twój zaufany i solidny partner w Polsce

Jako doświadczony i silny biznesowy partner, getsix® oferuje szeroki wachlarz powiązanych ze sobą, wspierających przedsiębiorczość, profesjonalnych usług dla zagranicznych inwestorów na terenie Polski. W centralnym punkcie usług, getsix® jest kompleksowa obsługa Klienta. Nasi specjaliści zawsze służą Klientom pomocą i radą. Wsparcie ze strony getsix® pozostawia Państwu – jako Przedsiębiorcy – możliwość skupienia uwagi na najistotniejszych aspektach własnego biznesu.

Proszę kliknąć tutaj, aby pobrać naszą publikację Prospekt informacyjny:

Pobierz tutaj

getsix®Inwestowanie w Polsce w roku 2018

Formy prawne i podatki (ze zmianami 01 stycznia 2018r.)

Proszę kliknąć tutaj, aby pobrać naszą broszurę podatkową:

Pobierz tutaj

Ulotka getsix®

Ulotka getsix® przybliża usługi firmy

Proszę kliknąć tutaj, aby pobrać naszą ulotkę getsix®:

Pobierz tutaj

Arkusze informacyjne

e-Service "Mobilny Extranet na iPhone'a i iPada"

Oczekiwania się zmieniły. Obecnie w biznesie wymagane jest podejmowanie szybkich i trafnych decyzji, a do tego potrzebne są najświeższe informacje. W getsix® rozumiemy to i dlatego dostosowujemy potrzeby każdej zainteresowanej strony i pomagamy zbilansować je z Państwa firmą.

Prosimy kliknąć tutaj żeby pobrać nasz Informator:

Pobierz tutaj

e-Service "Raporty mobilne na iPhone'a i iPada"

Czy chcesz oglądać, filtrować, wysyłać w formie elektronicznej i drukować swoje raporty biznesowe w dowolnym miejscu na świecie? Zaraz po zamknięciu przez nas rozliczeń księgowych i personalnych jest to możliwe. getsix® oferuje innowacyjne rozwiązania! Użyj aplikacji Mobile Reporting z getsix® i pobierz raporty na swój iPhone i iPad.

Prosimy kliknąć tutaj żeby pobrać nasz Informator:

Pobierz tutaj

e-Service "Customer Extranet"

Aby w dalszym ciągu zapewniać wysoką jakość usług i gwarantować zadowolenie naszych klientów oraz opracowywać innowacyjne rozwiązania, pragniemy przedstawić Państwu nasz nowy – dla naszych klientów bezpłatny – system komunikacji: getsix® eService “Customer Extranet”.

Prosimy kliknąć tutaj żeby pobrać nasz Informator:

Pobierz tutaj

e-Service "Reporting Portal"

Kto chce podejmować skuteczne decyzje i zoptymalizować wydajność swojego przedsiębiorstwa, potrzebuje czegoś więcej niż tylko danych w sprawozdaniach statystycznych. Potrzeba wiarygodnych informacji, które łatwo można znaleźć i przeanalizować. Tylko w ten sposób podejmować będą Państwo uzasadnione decyzje i zapewnią sobie istotne korzyści w starciu z konkurencją. Ponadto wszyscy Państwa pracownicy powinni odnosić korzyści z dostępu do tych samych informacji i to w taki sposób, aby nie ponosili Państwo dodatkowych kosztów.

Prosimy kliknąć tutaj żeby pobrać nasz Informator:

Pobierz tutaj

HLB Global Profile

HLB Global Profile

Sieć HLB składa się z firm członkowskich w 150 krajach, które łącznie mają 25 000 pracowników w ponad 700 biurach, generując ponad 2,08 miliarda USD rocznych przychodów, zajmując jednocześnie 12 miejsce na świecie. Firmy członkowskie zapewniają klientom kompleksową i personalną usługę związaną z audytem, opodatkowaniem, księgowością oraz doradztwem w zakresie zarządzania ogólnego i finansowego.

Proszę kliknąć tutaj, aby pobrać naszą publikację profil HLB International:

Pobierz tutaj

Last modified: Maj 28, 2019