Usługi księgowe dla Biznesu

rss iconRSS
plende

Nasze członkostwo ABSL

ABSL-logo

Nasze członkostwo ABSL

getsix® Group została przyjęta do Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL), wiodącej organizacji reprezentującej sektor usług biznesowych w Polsce. Celem ABSL jest napędzanie i pozycjonowanie Polski, aby stała się światowym liderem. Polska już dziś jest liderem biznesu międzynarodowego w sektorze usługowym w Europie i nr 3 na świecie. Przy obecnym tempie wzrostu branży, jest ona na drodze, aby stać się największym źródłem miejsc pracy w sektorze prywatnym w kraju.

Członkowie ABSL to firmy, które prowadzą działalność w obszarze Centrum Usług Wspólnych (SSC), Outsourcingu Procesów Biznesowych (BPO), Outsourcingu Infrastruktury Informatycznej (ITO), Badań i Rozwoju (R&D) oraz firmy, które przyczynia się do rozwoju tego sektora.


Certyfikat Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych

getsix® Group dostrzega w przyjęciu do związku kolejny dowód na to, że nasz cel, aby stać się silnym partnerem w zakresie wsparcia, doradztwa i zarządzania działalnością przedsiębiorstw i założycieli przedsiębiorstw w Polsce, zaczyna przybierać wyraźny kształt.

Last modified: Grudzień 6, 2016